II. DÖNEM HAYIRLI OLSUN – Mustafa Kurt – Öğretmen

2018-2019 eğitim-öğretim yılının II. dönemi tüm öğrencilerimize, velilerimize ve meslektaşlarıma hayırlı olsun.
Sevgi diliyle konuşan öğretmenlerimiz ve velilerimizle eğitimin karşılıklı bir etkileşim olduğu bilinci içinde çocuklarımızla gönülden gönüle sevgi ve bilgi bağı kurmanın öneminin farkındayız.             Çocuklarımızın kişilik gelişiminde, yeteneklerinin keşfinde iş birliği içinde çalışırken sadece akademik başarıyı hedeflemek yeterli değildir. Eğitim verirken; yüksek insani değerlerimizi geleceğe taşımak için akıl ve bilginin yanında; sevgi ve hoşgörü daima olmalıdır.
Başarılı bireyler yetiştirirken değerlerine sahip çıkan bir kişilikle de tamamlamalıyız.
Bizler eğitime kendini adamış bireyler olarak  ‘‘1 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir tohum ekin, 10 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir fidan dikiniz, 100 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir insan yetiştiriniz’’ anlayışı ile hareket etmekteyiz.
Bütün insanımızı kucaklayan, teknolojiyi kullanan, ilmi akademik seviyeli çalışmaları ile insanımızdan aldığı gücü yine onların istifadesine sunan, geçmişine bağlı geleceğine sevdalı bir gençlik yetiştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.
Yeni dönemin öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diler, sağlık ve başarılarla dolu  geçmesini temenni ederim.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478