II. DÖNEM HAYIRLI OLSUN – Mustafa Kurt – Öğretmen

featured

2018-2019 eğitim-öğretim yılının II. dönemi tüm öğrencilerimize, velilerimize ve meslektaşlarıma hayırlı olsun.
Sevgi diliyle konuşan öğretmenlerimiz ve velilerimizle eğitimin karşılıklı bir etkileşim olduğu bilinci içinde çocuklarımızla gönülden gönüle sevgi ve bilgi bağı kurmanın öneminin farkındayız.             Çocuklarımızın kişilik gelişiminde, yeteneklerinin keşfinde iş birliği içinde çalışırken sadece akademik başarıyı hedeflemek yeterli değildir. Eğitim verirken; yüksek insani değerlerimizi geleceğe taşımak için akıl ve bilginin yanında; sevgi ve hoşgörü daima olmalıdır.
Başarılı bireyler yetiştirirken değerlerine sahip çıkan bir kişilikle de tamamlamalıyız.
Bizler eğitime kendini adamış bireyler olarak  ‘‘1 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir tohum ekin, 10 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir fidan dikiniz, 100 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir insan yetiştiriniz’’ anlayışı ile hareket etmekteyiz.
Bütün insanımızı kucaklayan, teknolojiyi kullanan, ilmi akademik seviyeli çalışmaları ile insanımızdan aldığı gücü yine onların istifadesine sunan, geçmişine bağlı geleceğine sevdalı bir gençlik yetiştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.
Yeni dönemin öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diler, sağlık ve başarılarla dolu  geçmesini temenni ederim.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
II. DÖNEM HAYIRLI OLSUN – Mustafa Kurt – Öğretmen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Açı Bakışı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!