AÇI BAKIŞI – Ömer Yayla


HOŞ GELDİN “AÇI BAKIŞI”

            Özel Açı Okulları; çağımızın gerektirdiği, eleştirel düşünebilen, problem çözebilen, bilgiye ulaşabilen, ulaştığı bilgiyi kullanabilen ve başkalarıyla paylaşabilen bireyler yetiştirmenin sorumluluğunu taşıyarak ilk günkü heyecan ve kararlılıkla çalışmalarını devam ettirmektedir.
             2017-2018 Eğitim-öğretim Yılında yeni binamıza taşınmanın heyecanıyla, öğrencilerimizin yoğun isteği üzerine ve bir yıl gecikmeyle okul gazetemiz “AÇI BAKIŞI” nın ilk sayısı internet üzerinden yayın hayatına başladı.
            Hedefimiz; kimseyle yarışmak olmayıp Açı ailesi ruhunun esintilerinden bir nefes sunmak olurken Milli Eğitimimizin temel ve genel ilkelerine uygun olarak edebi, milli, dini, tarihi, felsefi, bilimsel, kültürel, sanatsal sportif konuları ve okulumuzun gezi, gözlem, inceleme faaliyetlerini siz aziz velilerimizin idrakine sunmaktır.
            Gazetemizde; özellikle öğrencilerimizin çalışmalarını ön plana çıkarmak, onlara şimdiden sorumluluk vermek, düşüncelerini aktarmalarına fırsat vermek, becerilerini hazırlamaya zemin hazırlamak önceliğimiz olacaktır.
            Bu çalışmamızda, okul kültürünün gelişmesi ve yerleşmesi; yönetici, öğretmen ve öğrencilerin çok yönlü gelişimine katkı sağlanması, okul-aile iletişiminin artırılarak çalışmalarımızın velilerle paylaşımı da amaçlanmaktadır.
            Ayrıca, yasal yayın ilkelerimize uygunluğu esasından hareketle velilerimizin makalelerini de yayınlamak ayrı bir zenginliğimiz olacaktır.
            Gençlerimize, kendilerine gösterilen ilgiye layık olabilmek için var güçleriyle çalışmalarını öneriyor, okul gazetesinin çıkarılmasına gayret gösteren öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor tavsiye, tenkit ve takdirlerinizi beklediğimizi bildiriyor, iki cihan saadeti nasip etmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.
                                                                                                                     

 
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AÇI BAKIŞI – Ömer Yayla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Açı Bakışı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!