“acibakisi.com” 1 AYDA 10.000 ZİYARETÇİYİ GEÇTİ…

Yeni Bit Eşlem Resmi (2)

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayın hayatına üç yıl önce başlayan “acibakisi.com” adresinde öğrencilerin, öğretmen ve velilerin yazdıklarını kamuoyu ile paylaşmayı amaçlayarak kurduğumuz gazete sürekli yükselen bir tıklama trend ile izlenmeye devam ediyor.

Son bir ayda sitemizi ziyaret eden sayısı, Google Analytics’ e göre, toplamda 10.330 kişi oldu. Bu da günlük ortalamanın 344 kişinin sitemizi ziyaret ettiği anlamına gelmektedir. Yerel bir okul gazetesi olarak çıktığımız bu yolda aldığımız mesafe oldukça başarılı sayılabilir. Son bir ayın dökümü Google Analytics’e göre aşağıdaki gibi oluşmuştur.

Daha öncede dediğimiz gibi dijital bir okul gazetesi olarak yola çıktık ve son bir ayda Türkiye’nin % 95,06 sında belirli periyotlar ile girişin olduğu bir dijital ortam olan gazetemize sizleri de ziyaretini bekliyoruz.  Eğer gençler bir şeyi başarmaz diyorsanız gelin de görün.
acibakisi.com, müstakil ve patentli bir marka olarak doğmuş bir öğrenci fikrinin hayata dönüştürülmüş halidir.
Eğer sizlerin de paylaşmak istediğiniz bir fikir, bir görüş, bir şiir vb varsa, genel kurallar çerçevesinde yayımlayacak bir platform arıyor iseniz ya da çocuklar ile bir şeyler paylaşmak istiyorsanız yazılarınızı yayımlayabileceğimizi bilin isteriz.
yayımlamak istediğiniz yazıları “necmettn.nt5@gmail.com” adresine mail atabilirsiniz.
EDİTÖR
Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Açı Bakışı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!