CÜMBÜŞE DEVAM

featured
11 Eylül ile birlikte tüm dünyayı değiştirmek ve yeni bir dünya düzeni kurmak isteyen kesim ile buna karşı koyan cephe arasındaki savaşta yöntem-araç farklılaşması söz konusuydu.Salgın döneminde bu bir savaşa döndü.

İlk önce küreselcilere savaş açan ve ABD millicisi olan başkan Donald Trump hileli bir seçimle görevden azledildi. Ardından küreselleşme karşıtı söylem ve eylemlere sahip Rus Devlet Başkanı Vladimir Putin köşeye sıkıştırıldı ve Ukrayna ile savaşa zorlandı.

Üç gün önce küreselcilerin ABD’nin Georgia eyaletinin Elbert County şehrinde bulunan Georgia Guidestones (Georgia Rehber Taşları), anıtı kimliği belirsiz kişilerce bombalanarak yıkıldı.
Ardından iki gün önce küreselcilerin tek devlet ordusu olan NATO’ya taş koymaya çalışan ve milli devletleri savunan Boris Johnson istifa ettirildi, dün de NATO’ya karşı güçlü Japon ordusu fikrini savunan eski Başbakan Shinzo Abe katledildi.

Boris Johnson giderayak Roma planını deşifre etti, akla gelen soru şu; acaba amaç Roma planını ifşa etsin diye mi oraya yerleştirilmişti?

Yine Nato’nun planlarına taş koyan bu uğurda bağımsız bir Japon ordusu oluşturmayı planlayan Shinzo Abe uğradığı silahlı saldırı sonucu vefat etti. Japon Ordusunu güçlendirmek ve bütçedeki payını artırmak için en çok emek harcayan başbakanıydı Shinzo Abe.

Ulusalcı , muhafazakar profildeki iki lider Boris Johnson ve Shinzo Abe istemeyerek de olsa görevlerini bıraktırıldı.
A.B.D , NATO harici oluşumlara Roma planı ve bağımsız ordu gibi söylemlerde bulunan kim varsa tek tek pasifize etmeye başladı.

Giderayak Nato zirvesinde Roma İmparatorluğu fikrini tüm dünyaya deklare eden Boris Johnson , projenin fikir babasının Emmanuel Macron’un olduğunu deklere etmişti. Yaşanan bu gelişmelerden sonra gözler şimdi Emmanuel Macron’un üzerinde olacak.

O da bir şekilde halledilir ise ardında Vilademir Putin’e gelecektir. Özbekistan ve Kazakistan üzerinde oynanan senaryoları da bununla birleştirirsek Çin’inde devreye girecek ve cümbüş o zaman başlayacak.

Unutmamak lazım II. dünya savaşı 1929 buğday krizi sonrası çıkmıştı. III. dünya savaşı da bu plandemi sonrası olacak gibi. Vesselam
1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CÜMBÜŞE DEVAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Açı Bakışı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!