LOGOMUZU YENİLEDİK – Editör

        28 Aralık 2018 tarihinde başlayan yayın hayatımızda 142 ayrı yazı yayımlamışız. Bu yazılardan %74’ü öğrencilerin yazmış olduğu yazılardır. Böyle bir portalın kurulmasında amaç hasıl olmuş durumdadır.
     Bu gazete üzerinden yayımlanan yazı, şiir, deneme, araştırma, hikaye, vb yazılar okuyanlara öğrencilerimizin kalbinden damıtılarak ulaştırdığı bir emek ürünüdür. Hatalarımız varsa deneyerek bunu gidermeye çalışacağız. Yanlış yapmadan doğruyu bulmanın imkansızlığını ve yaptığımız işin zorluklarını biliyoruz.
       Hayalimiz bu gazetede yazı yazanlardan en az birinin bir gün yazar ya da şair olarak karşımıza çıkmasıdır. Zira bilinir ki bebeklerin ilk attıkları adımlar küçük ve cılızdır ama onun zamanla gelişmesiyle dünyayı değiştirecek insan yürüyüşüne dönüşür.
     Bu bilinç ve düşünce ile yola çıkan gazetemiz kısa sürede günlük 2000 tıklamaya ulaşmış ve herhangi ekstra bir desteğe gerek görmeden yaptığı yayınla onu takip edenlerin karşısına çıkmaya devam etmektedir.
       13.03.2019 tarihi itibarıyla logosunu yenileyen gazetemiz yayım hayatına ilk günkü heyecan ve gayretiyle devam etmektedir. BİZİ İZLEMEYİ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
LOGOMUZU YENİLEDİK – Editör

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Açı Bakışı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!