SENİN HAYATIN – Berkay Arat – Öğrenci

 

Evet, şu anda evinde oturmuş ders çalışan veya kitap okuyan kısacası herhangi bir şeyle uğraşan bir öğrenci olabilirsin ama  bilmediğin o yarınların bize ne getireceğini hiç düşündün mü ?
Her insanın olduğu gibi bizlerinde bir hayali vardır elbette,bizde bu olan hayallerin gerçekleşmesini çok ama çok fazla isteriz. Belki de şu anda hayallerine veya şöyle söyleyeyim olmak istediğin yere uzak olabilirsin fakat bunu yaklaştırmak ve gerçekleştirmek veya gerçekleştirememek bizim elimizdedir.
Öncelikle insanların gelecekle ilgili bir kaygısı olmalı şu hayatta . Geleceğini düşünebilmeli ve ona en doğru şekilde nasıl ulaşabilirim diye düşünebilmeli? Onu en çabuk şekilde nasıl elde edebilirim ? Diyebilmeli .
Bunu dedikten sonra bir plana sahip olması gerektiğini zaten biliyordur. Bu planı en ince detayına kadar düşünmeli. Çünkü zafer küçük detaylarda gizlidir her zaman . Hedef ve plan tamamsa geriye sadece tek bir adım kalacaktır o da başlamaktır .
Bir işe başlamak demek onun yarısını bitirmiş demektir derler eskiler. Yarısını hallettiğin bir işi  yarıda bırakamazsın değil mi ? Ben olsam bırakamazdım .
Sana ait olanı almak için uğraşıyorsun , yarı yoldan dönmek hiç mantıklı değil öyle değil mi ? Kendini ver , her şeyini ver , git istediğin şeyi kopar . Bunu yapabilecek güçtesin git ve hayatının en önemli ve eksik parçasını al ve yerine koy .
Şimdi gözlerini kapat ve hayal et . Sonunda yani istediğini aldığında , sana vereceği hazzı bir düşün . Onun tadını beyninde hissedeceksin.Başarılarının dillerde olduğunu gördüğün günkü hazzı bir düşün Başka ne isteyebilir ki bir insan ? Ailenin seninle gurur duyduğu o gün, sana daha değerli ne verilmiş olabilir ki bu hayatta
Hadi kalk ve harekete geç Senin hayatın senin hayallerin ve seni bekliyor…


porno |
sex izle |

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
SENİN HAYATIN – Berkay Arat – Öğrenci

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Açı Bakışı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!