İyi ki Doğdun AÇIBAKIŞI – EDİTÖR

featured
               Tam bir yıl oldu, herkesin kendi bakışına göre gördüğü dünyayı bizim de kendi bakışımıza göre anlatalım diye yola çıkalı. O nedenle adımızı AÇIBAKIŞI olarak ilan ettik kamuoyuna. Çocuklarımız, öğretmenlerimizin ve misafir yazarlarımızın dünyayı, gördükleri perspektif ve pencerelerden elde ettikleri bakış açılarını bizimle ve dünya ile paylaşırken kendi açılarından baksınlar istedik.
              Biz AÇI BAKIŞI olarak 11.11.2018 tarihinde bir gazete macerasına başladık ve bu macera 11.11.2019 tarihinde tam 1 yılını doldurdu. Bu süreç içerisinde çoğu öğrencimizin yazdıkları olmak üzere toplamda 274 farklı yazıyı okuyucumuzla paylaştık. Başlangıçtaki amacımız öğrenci ve öğretmenlerimizin şiir, hikaye, roman, deneme vb.ni kamuoyuyla paylaşacağımız bir platform oluşturmaktı ve bunu yapmayı başarmış olmaktan mutluyuz.
          Peki yayımladığımız bu yazılar izleniyor mu sorusunu soranlar olacaktır. Buna cevabımız tabi ki evet, an itibarıyla ‘google-analytics’ verilerine göre sitemizin toplam görüntüleme sayısı 301.615. Bir yılda bulunan 365 güne 301.615  sayısını böldüğümüzde günlük ortalama 827 kişinin sitemizi ziyaret ettiği anlaşılmakta. Bu da sadece bir okul gazetesi olma iddiasında olan ‘acibakisi.com’ u bizim nezdimizde kıymetli kılmakta.
         Sitemizde yayımlanan yazıların ortalama okunma süresi 1dk 56 sn iken sitede ziyaretçilerin kalma süresinin ortalama 5 dk 52 sn olmaktadır. Bu da sitemizi ziyaret edenlerin birden fazla yazıyı okuduklarını bize göstermektedir ki bu da oldukça sevindiricidir.
           Ayrıca sitemiz yeni yaşında kendini tamamen yenileyerek ve yepyeni  bir format oluşturarak yoluna devam etmektedir. Yolun ve bahtın AÇIk olsun ‘acibakisi.com’.
           Uzun lafın kıssası, başta sitemizde yazısını yayımlatan yazarlara, ardından da sitemizi ziyaret edip okuyan herkese teşekkürü bir borç biliriz. Sağ olun var olun.
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İyi ki Doğdun AÇIBAKIŞI – EDİTÖR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Açı Bakışı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!