SSCB – Çeçenistan ve Siyonizm – Ömer Faruk AK

featured

İki ülkeyi birbirine kızıştır, savaşı başla, geri çekil ve keyifle seyret. Bu yapmış olduğum tanıma karşın aklınıza gelebilecek ilk ülke yüksek ihtimalle ABD veya Rusya olabilir. Eğer düşünceniz bu iki ülke ise kısmen haklısınız. Peki neden kısmen? Dünya aslında medyada yansıtıldığı üzere bu iki süper güç olarak nitelendirilen ülkeler tarafından yönetilmiyor. Bu ülkelerinde devlet başkanlarından yöneticilerine, bürokratlarından rütbeli kurmay subaylarına sözde üye olduğu aslında uşak olduğu mason locaları yani Siyonizm tarafından yönetilmektedir. En güzel örnek olarak makam denkliği gözetilmeden yapılan Putin –Netenyahu görüşmelerini hatırlayabilirsiniz.
Asıl konumuza gelecek olursak SSCB’de azınlık ülkelerin bağımsızlık mücadelesi verip Sovyetlerde ayrılıklara ve özer cumhuriyetlerin kurulduğu dönemlerde hiç kuşkusuz tüm gözler Çeçen – Rus Savaşlarındaydı. Sayısal ve mantıksal olarak elbette üstün Ruslardı ama planlayamadığı bir güç vardı Rusların. O güç hiç şüphesiz imandı. Başsız kalmış İslam’ın halifesi konumunda olan merhum bir lider tarafından söylenen “ İman varsa, İmkan vardır !” sözleri Çeçenlerin kulaklarında çınlıyordu ve bu durum onlara güç, kuvvet ve güven veriyordu. Savaşlar devam ederken alınan mağlubiyetlerden ötürü Boris Yeltsin çok harap olmuş ve ayakta duramayacak durumdaydı. 1999’da Çeçenistan’da bulunan Rus Askeri Karargah Komutanı Orgeneral Rubaşov mason olduğunu ve localardan aktarılan çok yüksek meblalı bedellerle Çeçen mücahitleri kandırıp kendilerine muhbir yapmaya çalışsa da avcunu yalamaktan başkan bir şey yapamamıştır. Çünkü Şeyh Şamil’in, Cahar Dudayev’in, Şamil Basayev’in, Arslan Mashadov’un, torunları ne kadar zor durumda da olsa imanlarını parayla satmayacak kadar şuurluydu ve bu şuur kendilerini ayakta tutuyordu. Bu durum kendilerini üç kuruşa Ruslara satan, şuursuz Kadirov ailesi dayatma ile ülke yönetimini alana kadar sürdü. Artık ulusal marşında “La İlahe İllallah” ibaresi geçen marş kaldırılmış, dosta güven düşmana korku salan, Çeçenlerin yalnız olduğunu simgeleyen kurtlu arma kaldırılmış ve halk gitgide modern ve ılımlı İslam’a yanaştırılmaya başlatılmış ve yine maalesef Siyonizm uzun uğraşlar sonucu başarılı olmuştur. Bir çok Müslüman Allah niye o kafirlerin zafere ulaşmasını engellemedi sorusuna ise en güzel cevap yine şuurlu bir Çeçen mücahidinden gelmiş ve o mücahid “ Rabbimiz rahman sıfatıyla tüm insanlığa, rahim sıfatıyla ise gerçek Müslümanlara yardım eder. Bizler İslam’dan ayrılmadıkça rabbimiz İnşallah bizlere yardım edecek ve kuşkusuz atamız Şeyh Şamil’in gözleri arkada kalmayacak ve sözleri de doğru çıkacaktı.
“Çarlar ölecektir, Petrolarınız, ve Katerinalarınız gibi Nikola da gözleri arkasında gidecektir. Fakat Kafkasya mutlaka kurtulacak hür ve mesut olacaktır. Allah hak ve vatan uğrunda savaşanların yardımcısı olsun.”

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
SSCB – Çeçenistan ve Siyonizm – Ömer Faruk AK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Açı Bakışı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!